Patzauer Miksa XIX. sz. Barack pálinkás butéla. 12 cm Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Patzauer-Miksa-XIX-sz-Barack-palinkas-butela-12-cm-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal~II2920831
2920831
11041
443
Art-ceramics
Leírás: Patzauer Miksa XIX. sz. Barack pálinkás butéla. 12 cm Kézzel festett, jelzett, kis kopással
: karap_norbert