Porcelán Tételek száma: 367
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2864325
11200
443
28000
Herendi tigriskölykök, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, m: 17 cm 2851015
11201
443
Herendi Ludas Matyi, Lux Elek terve alapján, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2921586
11202
443
3 db Herendi porcelán Apponyi mintás só-, borsszóró, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6 cm 2921582
11203
443
Nagyvárad Herendi porcelán kínáló és tálka Nagyvárad címerével. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 5,5 cm, 11x9 cm 2852204
11204
443
Herendi gyümölcsmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13×9,5 cm 2852139
11205
443
11000
Herendi falatozó juhász a pulijával, kézzel festett, kopásokkal, jelzett, m:22 cm 2852207
11206
443
11000
Herendi Flower Bouquet mintás kratér váza, jelzett, kopott, m: 20,5 cm 2881678
11207
443
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, biszkvit és fehér mázas, hibátlan, m: 20,5 cm 2856483
11208
443
Herendi Eton mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopással. d:15 cm 2915032
11209
443
Herendi mézet cipelő medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2915036
11210
443
15000
Herendi Rotschild mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 2917229
11211
443
Herendi Kakas Marci, terv.: Lux Elek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft