Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schaubach-Kunst-nemet-viragmintas-vaza-jelzett-aranyozott-hibatlan-m-17-cm~II2917238
2917238
11478
443
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Schaubach Kunst német virágmintás váza, jelzett, aranyozott, hibátlan, m: 17 cm
: nagy_andras