Metszetek

Tételek száma: 57

Kossuth Lajos és Ihász Dániel 1872. Litográfia, papír. Pesten, Heckenast Gusztáv tulajdona. Stereoscop után élethűen tálalva. Nyom. Reiffenstein és Rösch Bécsben. Foltos. Kissé sérült. 41x34 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
10664.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Doby Jenő (1834-1907): Kossuth Lajos arcképe. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Papírra ragasztva. 27x19 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10665.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

cca 1860 Különböző mesterségek használati eszközeit bemutató képeskönyv 16 oldalon, színezett metszetekkel, 30×37 cm
10666.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14

Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Yvette Guilbert portréja. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Roma, Carlo Bostetti kiadása. 24x20 cm
10667.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

cca 1930 Divéky József (1887-1951): A bál vége. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1930 Divéky József (1887-1951): Csók. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10669.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1930 Divéky József (1887-1951): Dámák diadala. Fametszet, papír, jelzett, 16,5x8,5 cm
10670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1800-1820 Einwohner von Van-Diemens-Land. / Van Diemen-föld (Tasmánia) őslakosai. Rézmetszet, papír, kissé foltos, lapméret: 26x19,5 cm
10672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

cca 1880-1890 Rusz Károly (1811-1899): 2 db rotációs fametszet, Kelety Gusztáv (1834-1902) művei után: Vajdahunyad vára; Dömös. Jelzett a metszeten. Lapra kasírozva, 13x16 cm
10673.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Forray Iván (1817-1852): Nápoly fogadó, nagyméretű litográfia kőre metszette Heike József (Pest, ca 1859), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31x46 cm
10674.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1785 William Wynne Ryland: King John Ratifying the Magna Charta painting by Mortimer. Nagy méretű rézmetszet, jelzett a dúcon. Paszpartuban. Sérülésekkel 47x58 cm
10675.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

1802 Francesco Rosaspina (1762-1841): Correggio (Antonio Allegri) után: Krisztus levétele a keresztről, Nagy méretű rézmetszet. Kiadó: Pietro e Giuseppe Vallardi Italian. Jelzett a dúcon,. Paszpartuban. 48x48 cm Kis sérülésekkel
10676.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft