Kossuth Lajos és Ihász Dániel 1872. Litográfia, papír. Pesten, Heckenast Gusztáv tulajdona. Stereoscop után élethűen tálalva. Nyom. Reiffenstein és Rösch Bécsben. Foltos. Kissé sérült. 41x34 cm. Üvegezett fakeretben. Ritka!
cca 1880-1890 Rusz Károly (1811-1899): 2 db rotációs fametszet, Kelety Gusztáv (1834-1902) művei után: Vajdahunyad vára; Dömös. Jelzett a metszeten. Lapra kasírozva, 13x16 cm
Forray Iván (1817-1852): Nápoly fogadó, nagyméretű litográfia kőre metszette Heike József (Pest, ca 1859), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31x46 cm
1785 William Wynne Ryland: King John Ratifying the Magna Charta painting by Mortimer. Nagy méretű rézmetszet, jelzett a dúcon. Paszpartuban. Sérülésekkel 47x58 cm
1802 Francesco Rosaspina (1762-1841): Correggio (Antonio Allegri) után: Krisztus levétele a keresztről, Nagy méretű rézmetszet. Kiadó: Pietro e Giuseppe Vallardi Italian. Jelzett a dúcon,. Paszpartuban. 48x48 cm Kis sérülésekkel