Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.
R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litográfia, paszpartuban Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Mag...
A magyar koronázási jelvények átadása, 1853 szeptemberében (Die Übergabe der ungarischen Krönungsinsignien, September 1853). Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 20x28,5 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
II. Vilmos császár Bécsben (I. Ferenc József és Erzsébet társaságában), 1888. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x25 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
A császári pár, I. Ferenc József és Erzsébet (Sisi) utazása Velencében, 1856. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 20x28 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.