Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: Komárom felszabadítása a szabadságharc idején, 1849-ben. Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Kissé sérült. Kissé foltos. 58x87 cm
Theodor Breitwieser (1847-1930) festménye után: A piski csata 1849 február 9-én a (Bem József). Kromolitográfia, papír, jelzett a metszeten. Feltekerve. Sérült. Kissé foltos. 58x87 cm
Dallos Hanna (1907-1944): 8 db fametszet a Miatyánk c. grafikai mappából (Bp., 1934, Kir. M. Egyetemi Nyomda). Jelzettek a metszeten. Vegyes állapotban, 28,5x20 cm
6 db női divatkép, színezett rézmetszetek, XIX. sz. második fele. Vegyes méretben és állapotban. + V. Ferdinánd portréja. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 17x14 cm