1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Angol és francia költőből. Ford.: Szász Károly. Kiadta barátja Tomori Anasztáz. Pest, 1855, Landerer és Heckenast, X+326 p. Korabeli aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest egyben van,de elvált a borítótól,