1 600 Ft
9
Cseres Tibor: Here-Báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. A szerző, Cseres Tibor (1915-1993) Kossuth-díjas író, a Magyar Írók Szövetsége elnöke (1987-1989) által Thury Zsuzsa (1901-1989) írónő részére DEDIKÁLT példány. Cseres Tibor Munkái. Bp., 1982., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.