2 400 Ft
13
Ferenczi Zoltán, Dr. Sipőcz Jenő: Petőfi költeményei. A költő születése századik évfordulójának emlékére kiadja Budapest Székesfőváros Közönsége. Ferenczi Zoltán (1857-1927) irodalomtörténész, a budapesti Egyetemi Könyvtár igazgatója és Dr. Sipőcz Jenő (1878-1937) Budapest főpolgármestere által aláírt és számozott (26./500) példány! A költő arcképével. Bp., 1923, Bp. Székesfőváros Házinyomdája. Félbőrkötésben, sérült és részben javított gerinccel és kötéssel, festett lapélekkel.