2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Lewis Wallace: Ben-Húr. I-II. köt. Regény Krisztusról. Ford.: Szekrényi Lajos. Pataky László 101 eredeti rajzával illusztrált. Bp., 1901., Fordítói kiadás, 6+399 p.; 4+397 p. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, restaurált lapokkal, részben foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.