2 000 Ft
Magyar Dekameron, 5 kötet: Magyar írók II-V. köt.; Külföldi írók II. köt. Összeáll.: Hevesi József. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, az egyik kötetben néhány sérült, foltos lappal.