10 000 Ft
25
Rainer Maria Rilke: Mesék a jó istenről. Fordította: Bartos Zoltán. Bor Pál hat rajzával illusztrált. Bp., 1921., Pán Könyvkiadó, (Thália-ny.), 200+1 p.+6 t. Kiadói art deco aranyozott egészbőr-kötésben, Cserna Juliska-kötés, a borítón kopásnyomokkal, javított kötéssel. Készült "1000 példányban,amelyből 100 amateurök részére készült, számozva, meritett papíroson, egszbőr-kötésben, a rajzoló aláírásával. A kötések Cserna Juliska könyvműhelyében készültek." Számozott (17./100) példány. A rajzoló aláírása nélkül.