4 000 Ft
Rolland, Romain: Michelangelo élete. Ford.: Éber László. Bp., [1919], Révai, 1 (címkép) t. + 221+(3) p. Kiadói aranyozott francia félbőr-kötés, jó állapotban, a gerincen apró sérüléssel. Számozott (53./150) példány.