3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Terrebasse, Alfred Jacquier de: Histoire de Bayart dit le bon chevalier sans peur et sans reproche. Tours, 1858, Ad. Mame et Cie., (4)+236 p. + 2 (egészoldalas fametszetek) t. Francia nyelven. Gazdagon díszített, aranyozott kartonált papírkötésben, a gerincen sérüléssel, helyenként ksisé foltos lapokkal.