8 000 Ft
16
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,én., Méhner Vilmos,(Budapesti Hírlap-ny.), 1 t. +807 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.