2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Vas Gereben: Jurátus élet. / Két szomszéd. / Az öreg Schnellerné. Vas Gereben Összes Munkái VIII. kötet. Képes kiadás Gyulay László és Neogrády Antal rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 460+(4) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó lap kijár.