Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.
Román népmesék. Ford.: Alexics György. I-II. köt. (Egy kötetben). Bp., [1912], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 59 p. + 45 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, pótolt gerinccel. / Romanian folk tales in Hungarian language. Damaged hard binding.
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.
Vörösváry László: Az élet derűje. Bp., 1988, a szerző kiadása. Gózon Lajos illusztrációival. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapélekkel. A szerző által aláírt példány.