Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 258

19040.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Magyar Dekameron, 5 kötet: Magyar írók II-V. köt.; Külföldi írók II. köt. Összeáll.: Hevesi József. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, az egyik kötetben néhány sérült, foltos lappal.
19041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1925 Vasárnapi Könyv. Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek. 1925. I. és II. félév. (Teljes évfolyam egy kötetben). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Bp., Athenaeum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
19042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Steen, Marguerite: És egyszer minden végetér. Ford.: Tábori Kornél. I-II. köt. Bp., [1943], Nova, 447 p.; 512 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói sérült, illusztrált papír védőborítóban.
19043.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Tamási Áron 3 könyve: Ábel a rengetegben; Ábel Amerikában; Jégtörő Mátyás. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
19044.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 1997, Network TwentyOne Kft. Kiadói papírkötés. + John M. Gottman - Nan Silver: A boldog házasság hét titka. Ford.: Angster Mária. Bp., 2000, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
19045.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Kiss László - Bérczesi Róbert: Én meg az Ének. Bp., 2019, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19046.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Vas Gereben: Jurátus élet. / Két szomszéd. / Az öreg Schnellerné. Vas Gereben Összes Munkái VIII. kötet. Képes kiadás Gyulay László és Neogrády Antal rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 460+(4) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó lap kijár.
19047.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Dr. Kováts Frigyes: A magyar böltsészet, vagy e mindenség alkotásának titka, az ür világossági tüneményén, a tsukódó (polarisatio) rendszer szerént feltárva. Pest, 1866, Emich Gusztáv, 406+(2)+48+(2) p. Korabeli sérült, viseltes félvászon-kötésben, ragasztott gerinccel.
19048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

E-köny klasszikusokkal 3 lemezre felosztva. Magyar Irodalom (100 könyv), Világirodalom (150 könyv), valamint Szórakoztató Irodalom (150 könyv). A könyveket többféle eszközön is le lehet játszani.
19049.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
11

Lewis Wallace: Ben-Húr. I-II. köt. Regény Krisztusról. Ford.: Szekrényi Lajos. Pataky László 101 eredeti rajzával illusztrált. Bp., 1901., Fordítói kiadás, 6+399 p.; 4+397 p. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, restaurált lapokkal, részben foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.
19050.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Cs. Szabó László: Haza és nagyvilág. (Bp.), (1942), Franklin-Társulat, 360+(4) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
19051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft