Magyar Dekameron, 5 kötet: Magyar írók II-V. köt.; Külföldi írók II. köt. Összeáll.: Hevesi József. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, az egyik kötetben néhány sérült, foltos lappal.
1925 Vasárnapi Könyv. Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek. 1925. I. és II. félév. (Teljes évfolyam egy kötetben). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Bp., Athenaeum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
Gary Chapman: A szerelem pszichológiája. Ford.: Kállai Tibor. Bp., 1997, Network TwentyOne Kft. Kiadói papírkötés. + John M. Gottman - Nan Silver: A boldog házasság hét titka. Ford.: Angster Mária. Bp., 2000, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
Vas Gereben: Jurátus élet. / Két szomszéd. / Az öreg Schnellerné. Vas Gereben Összes Munkái VIII. kötet. Képes kiadás Gyulay László és Neogrády Antal rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 460+(4) p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó lap kijár.
Dr. Kováts Frigyes: A magyar böltsészet, vagy e mindenség alkotásának titka, az ür világossági tüneményén, a tsukódó (polarisatio) rendszer szerént feltárva. Pest, 1866, Emich Gusztáv, 406+(2)+48+(2) p. Korabeli sérült, viseltes félvászon-kötésben, ragasztott gerinccel.
E-köny klasszikusokkal 3 lemezre felosztva. Magyar Irodalom (100 könyv), Világirodalom (150 könyv), valamint Szórakoztató Irodalom (150 könyv). A könyveket többféle eszközön is le lehet játszani.