Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói kissé kopott félbőr-kötés. Számozott (484./1100) példány.
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp., 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária-ny.), 103+(1) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal. Számozott (790./2000) példány.
Bertók László: Emlékek választása. Bp., 1978, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, a Somogyi Néplap főszerkesztője részére DEDIKÁLT példány.
Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sarkán kis sérüléssel. + 2021 Pilinszky János fényképeinek kiállítása a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
Legújabb, leghasználhatóbb pesti magyar-német levelező-könyv, hív Tanácsadó minden a' közönséges életben előfordúló barátságos és hivatalbeli levelezések' és ügybeli írományok' szerkeztetésében [...] egy szókönyvvel, melly a' közönséges életben és ügyekben előfordúló idegen szavakat magyarázza. Pest, 1834, Ifj. Kilian György (Landerer-ny.), XII+527+(1) p. Magyar és német nyelven. Korabeli, aranyoz...