18435.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 400 Ft
Kelp Anna: A XIX. századi magyar festészet viszonya a francia festészethez. Doktori Értekezés. Bp., 1928., Globus, 119+1 p. Kiadói papírkötés, a gerinc hiányos, az elülső borító leszakadt, a címlapon kis sérüléssel.