18384.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal.