18345.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
Tassi Géza - Nemes Szilárd: Vas és hídszerkezetek. Dr. Korányi Imre egyetemi tanár előadásai alapján írták: - - . (Kézirat). Bp., 1953, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat, 140 p. + Külön kötetben műszaki ábrák, mellékletek. Félvászon-kötésben, néhány sérült, kijáró lappal.