Sümegi György 3 műve: Inconnu: A harcoló város/The Fighting City, 1986. Kísérlet egy elmaradt kiállítás rekonstrukciójára. Bp., 2010., L'Harmattan. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Különlenyomat. Kiadói papírkötés.; Sümegi György: Dienes János (1884-1962.) Különlenyomat a Debreceni Déri Múzeum 1985. évi évkönyvéből. Debrecen, 1987., Déri Múzeum, 335-371 p. Kiadói papírkötés.; 2000 Fehéren f...
Vegyes múzeumi kiadvány tétel, 3 db: Petőfi Múzeum Múzeumi Füzetek 4. sz. Szerk.: Asztalos István. Aszód, 1968., Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.; Gyulai Erkel Ferenc Múzeum kiadványai 20. Orosz László: Pálffy Albert. Gyula,1960., Erkel Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.; Nagy Sándor: Vezető a Gárdonyi Géza Emlékmúzeumhoz. Eger, 1962., Gá...
African Negro Culture. University Museum Bulletin Vol. 21 No. 4. (Kiállítási katalógus). Philadelphia, 1957, University Museum (University of Pennsylvania), 79+(1) p. + 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Kelp Anna: A XIX. századi magyar festészet viszonya a francia festészethez. Doktori Értekezés. Bp., 1928., Globus, 119+1 p. Kiadói papírkötés, a gerinc hiányos, az elülső borító leszakadt, a címlapon kis sérüléssel.
Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.
4 db fotóművészeti katalógus: Juan Gyenes, Vigadó Galéria, 1986. + Szerelmem tánc! Eifert János fotókiállítása. Ernst Múzeum, 1984 + Arcok. Tóth György fényképei. 1983 + Jászkun Fotóklub 1980/2000. Kiadói papírkötés.