Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 255

Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966. Debrecen, 2017., Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18465.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés
18466.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Galsai Pongrác: Csortos Gyula. Arcok és vallomások. Bp., 1972., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés.
18467.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

18468.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

18469.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

18470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

S. Nagy Katalin: Emlékkavicsok: Holocaust a magyar képzőművészetben 1938-1945. Bp., 2006, Glória. Rendkívül gazdag képanyaggal, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18472.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

18473.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Forma Hungarica. Mai magyar iparművészet. Bp.,1974, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Gádor István, Csekovszky Árpád, Bod Éva, Gorka Géza, Gorka Lívia, Kovács Margit, Kiss Roóz Ilona, Schrammel Imre és mások munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, laza fűzéssel.
18474.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Csapodiné Gárdonyi Klára 2 műve, a szerző, Csapodiné Gárdonyi Klára (1911-1993) irodalomtörténész, kodikológus által DEDIKÁLT példányok:   Európai kódexfestő művészet. Bp.,1981, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.;  Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc. Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.;   Benne Csapodiné Gárdonyi Klára "Könyv- és könyvtári kultúra Magyarországon a XIV. és a XV. században" doktori tézisei és a doktori tézises összefoglalójának meghívója.
18475.

Csapodiné Gárdonyi Klára 2 műve, a szerző, Csapodiné Gárdonyi Klára (1911-1993) irodalomtörténész, kodikológus által DEDIKÁLT példányok: Európai kódexfestő művészet. Bp.,1981, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.; Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc. Bp., ...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
18476.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft