Rovó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv? A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp., [1929], Fővárosi Könyvkiadó (Fővárosi Nyomda Rt.), 108+(4) p. A fejléceket és iniciálékat Galambos Margit festőművész rajzolta. Papírkötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Lovis Corinth. Acht farbige Wiedergaben seiner Werke. Mit einem literarischen Beitrag des Künstlers und iner Einführung von Karl Schwarz. E. A. Seemanns Künstlermappen 42. Leipzig, é.n., E. A. Seemann, 4 sztl. lev. + 8 t. Egészoldalas, színes reprodukciókkal. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
Vayer Lajos: Az itáliai reneszánsz művészete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Albert Kapr: Buchkunst der Gegenwart. Leipzig,1979, VEB Fachbuchverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.