Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész dedikált katalógus, valamint aláírt meghívó, és két prospektus/katalógus, össz. 4 db: Krunák Emese, Láncz Sándor, Dr. Ellen Markgraf, Molnár Zsolt, Rideg Gábor: Szentgyörgyi József. Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész által dedikált! Szolnok, 1998, Tisza Nyomda. 65 p. Szentgyörgyi József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papír...
Lyka Károly 6 könyve: A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.; Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.; Festészetünk a két világháború között. Visszaeml...
Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, 30x24x5 cm Tékában Jó állapotban
Neoreneszánsz palota a Szabadság téren. Szerk.: Dévényi Tamás. Bp., 2006, Inter-Európa Bank. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 2018 Kozma Klasszik - A budapesti Műhely és Kozma Lajos, kiállítás a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, kopott gerinccel. A belső kötéstáblán Haranghy Jenő (...
Finn dizájn, 3 db katalógus-évkönyv: Designed in Finland 1979; Designed in Finland 1980; Design in Finland, 1983. Angol nyelven. Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált (divat, iparművészet, belsőépítészet, stb.). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, 1979-es katalógus teste elvált a borítótól.