Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 255

18369.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Leena Luostarinen. Helsinki 1988. Art exhibition hall. 96p. DEDIKÁLT katalógus
18370.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész dedikált katalógus, valamint aláírt meghívó, és két prospektus/katalógus, össz. 4 db: Krunák Emese, Láncz Sándor, Dr. Ellen Markgraf, Molnár Zsolt, Rideg Gábor: Szentgyörgyi József. Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész által dedikált! Szolnok, 1998, Tisza Nyomda. 65 p. Szentgyörgyi József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + 1999 meghívó Szentgyörgyi József kiállítására, Vigadó Galéria. Szentgyörgyi József által aláírt! + Szentgyörgyi József, Szín dráma, kihajtható kiállítási prospektus, 2008 Hamilton Aulich Art Galéria, alján kissé foltos. + Szentgyörgyi József, 1977, Stúdió Galéria, Bp., kiállítási katalógus
18371.

Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész dedikált katalógus, valamint aláírt meghívó, és két prospektus/katalógus, össz. 4 db: Krunák Emese, Láncz Sándor, Dr. Ellen Markgraf, Molnár Zsolt, Rideg Gábor: Szentgyörgyi József. Szentgyörgyi József (1940-2014) festőművész által dedikált! Szolnok, 1998, Tisza Nyomda. 65 p. Szentgyörgyi József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papír...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

18372.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Árpád Szabados. Kiállítási katalógus. Stuttgart, 1994. Al Galerie Gerlinde Walz. Gazdag képanyaggal, magyar és német szöveggel. Kiadói papírkötés.
18373.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

18374.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

Lyka Károly 6 könyve:  A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.;  Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.;  Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.;  Festészetünk a két világháború között. Visszaemlékezések 1920-1940.; Bp., 1981-1984., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18375.

Lyka Károly 6 könyve: A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.; Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.; Festészetünk a két világháború között. Visszaeml...

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, 30x24x5 cm Tékában Jó állapotban
18376.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Virág Judit Galéria - Zsolnay kerámia aukció 2018. (Katalógus). Bp., 2018, Virág Judit Galéria. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18377.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71

Neoreneszánsz palota a Szabadság téren. Szerk.: Dévényi Tamás. Bp., 2006, Inter-Európa Bank. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + 2018 Kozma Klasszik - A budapesti Műhely és Kozma Lajos, kiállítás a Műcsarnokban, képes ismertető prospektus
18378.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, kopott gerinccel. A belső kötéstáblán Haranghy Jenő (1894-1951) grafikus, festő- és iparművész, művészeti író, plakát- és bélyegtervező ex libris-szével.
18379.

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 238+(1) p. A 21-211 oldalak között fekete-fehér fotókkal, valamint szövegközi illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, kopott gerinccel. A belső kötéstáblán Haranghy Jenő (...

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Finn dizájn, 3 db katalógus-évkönyv: Designed in Finland 1979; Designed in Finland 1980; Design in Finland, 1983. Angol nyelven. Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált (divat, iparművészet, belsőépítészet, stb.). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, 1979-es katalógus teste elvált a borítótól.
18380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft