18782.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 000 Ft
Die Lieder des Mirza-Schaffy mit einem Prolog von Friedrich Bodenstedt. Berlin, 1887, R. v. Decker's Verlag, XXIV+199+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány lapon kis folttal.