M. Tulli Ciceronis Orationes Selectae I-II. köt. I. köt.: M. Tulli Ciceronis in L. Catilinam orationes quattuor.; - - Pro Sex. Roscio Amerino Oratio; - - De Imperio Cn. Pompei.; - - in C. Verrem Accusationis Liber Quartus.; - - in C. Verrem Accusationis Liber Quintus.; - -Orationes Pro T. Annio Milone, Pro Q. Ligario, Pro Rege Deitaro.; II. kötet: M. Tulli Ciceronis Oratio Pro P. Sulla, Pro A. Lic...
Márai Sándor: Casanova in Bolzano. [Vendégjáték Bolzanóban]. Ford.: George Szirtes. New York, 2004, Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Die Lieder des Mirza-Schaffy mit einem Prolog von Friedrich Bodenstedt. Berlin, 1887, R. v. Decker's Verlag, XXIV+199+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány lapon kis folttal.
August Doerner et al.: Latein. Sprache der katholischen Kirche und des christlichen Abendlandes. Jaidhof, 2000, Rex Regum. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.