1 400 Ft
Száz év zsidó magyar költői. Szerk.: Dr. Csergő Hugó. Bp.,én., OMIKE. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, egy kis részen a könyvtest szétvált, megviselt állapotban.