Általános növénytermelés. Tankönyv. Kiadta Rázsó Bence II. éves hallgató. Magyar Óvár 1894 Nyomtatott Brusz Adolfnál. Korabeli sokszorosított iskolai jegyzet 392p Félvászon kötésben
Állattenyésztéstan. IV. kötet. A sertés tenyésztése. 1928 Bp. Dr. Schandl József. 46 képpel és ábrákkal, táblázatokkal, továbbá 13 sertéstenyésztés témával kapcsolatos korabeli kiadvány.
Jávorka Sándor - Csapody Vera: Erdő-mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1950, Tudományos Könyvkiadó N.V. (Szikra-ny.), 139+(1) p. + 100 (színes és fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült fűzéssel.
Dr. Kolos Ede - Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 5000 példányban.
Jávorka Sándor-Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés.