Magyar Zoltán: Népmondák Erdély szívében. Alsó-Fehér megye mondahagyománya. Magyar Népköltészet Tára VIII. Bp., 2008, Balassi Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Ford.: Wildner Ödön. Tásadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Grill,4+440 p. Kissé kopott egészvászon-kötésben, de alapvetően jó állapotban.
Demeter Zayzon Mária (szerk.): ,,Egy igaz történet, részletekben...". Cigány-magyar kapcsolatok határon innen és túl. Bp., 1994, Budapest Kőbányai Önkormányzat. Megjelent 4000 példányban. Kiadói papírkötésben.
Rudolf Steiner: A szociális élet kérdései. Ford. és a borítót tervezte: Hegedűs Miklós. Kálmán István előszavával. (Bp.), 1990, Mandátum. Kiadói papírkötés.
Magyar Csoportnyelvi Dolgozatok 3 kötete (28, 29, 35.): Bura László: A moldvai csángó nyelvjárás A-zása.; Sipos Jenőné Somodi Mária: A makói hagymatermesztés szakszókincse.; Bura László: Szatmári szólások és közmondások. Bp., 1986-1987, ELTE Magyar Nyelvtörténeti és Nyelvjárási Tanszéke - MTA Nyelvtudományi Intézete. Kiadói papírkötés. A 28-29. kötetek 300 példányban jelentek meg.
Nyíri Tamás: A filozófiai gondolkodás fejlődése. Bp., 1977, Szent István Társulat, 618 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Szárszó. Az 1943. évi balatonszárszói Magyar Élet-Tábor előadás- és megbeszéléssorozata. Bp., 1943, Magyar Élet, 222 p. Átkötött egészvászon-kötésben, javított címlappal.