18627.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerrendelés. Bp., 1931, Eggenberger - Rényi Károly (Szeged, Városi Ny.), IV+313 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus által DEDIKÁLT példány.