18664.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Müller Vilmos: Modern vénygyűjtemény. Bp., [1932], Novák Rudolf és Társa, 784 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.