18625.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
Emlékkönyv a Királyi Magyar Természettudományi Társulat félszázados jubileumára. A választmány megbízásából szerk. a Titkárság. Bp., 1892, K. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), (12)+831 p. + 6 t. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XLVII. kötete. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal.