18657.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Gróh Gyula: Szerves kémia. (A szénvegyületek rövid áttekintése.) Egyetemi és főiskolai hallgatók részére. Bp., 1940., Németh József. Negyedik kiadás. Sérült gerincű félvászon-kötésben.