Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 45

3 db német nyelvű, növényekkel kapcsolatos könyv: Friedrich A. Bässler: Heilpflanzen erkannt und angewandt; Karl-Heinz Roszak: Kräuterbüchlein; Walter Vent: Nutzpflanzen fremder Länder. Vegyes állapotban.
18644.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Lehrbuch der Psychiatrie. Jena, 1904, Gustav Fischer, VI+341 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a hátsó borító foltos.
18645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Lange, Fritz: Die Epidemische Kinderlähmung. Lehmanns medizinische Lehrbücher Band XI. München, 1930, J. F. Lehmanns Verlag, X+322+(12) p. + 8 (színes) t. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

18647.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. (Függelék: A magyarság eredete). Bp., 1938, K. M. Egyetemi Nyomda, 226+(2) p. + 11 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, kis kopással
18648.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
9

Klinikai endocrinologia I-II. Szerk: Gláz Edit. Medicina, Bp., 1981. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
18649.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

18650.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,30
1,43

1834-1835 Dr. Albert Friedrich Haenel - Dr. Wilhelm Friedrich: Summerium des Neuesten aus der in- und ausländischen Medicin zum Gebrauche praktischer Aerzte. Jahrg. 1834-1835. Leipzig, Verlag von Leopold Voss. Német nyelvű orvosi folyóirat 8 db vegyes száma. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült, lejáró borítókkal.
18651.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Kalmár Zoltán: A gombák világa. Bp., 1982, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. Magy. Egyetemi Nyomda.) Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés,kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, ajándékozási sorokkal.
18654.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Tóth Károly: Fogászat. Bp., 1997, Medicina. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft