5 000 Ft
Angyal Endre: Udvari kultúra, udvari költészet. Széphalom-Könyvtár 100. sz. Kolozsvár, 1944., Ferenc József Egyetem Összehasonító Irodalomtörténeti Intézete,2+315 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. A szerző, Angyal Endre (1915-1976) irodalom- és művészettörténész által Csekey István (1889-1963) jogász, jogtudós által DEDIKÁLT példány.