6 000 Ft
Gr. Montalembert, [Charles Forbes Comte de (1810-1870)]: Magyar Szent Erzsébet thüringiai hercegnÅ‘ története. (1207-1231.) A francia eredetibÅ‘l fordÃtotta a Pesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Eger, 1862., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 1 (cÃmkép) t.+ 8+560+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal.