Fáklyák az éjszakában. A mai katolikus irodalom kincsesháza. I-II. kötet. (Bp. 1942.) Vigilia. 253 l. 236 l. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Többek között Jankovich Ferenc, Mécs László, és Sík Sándor írásával.