12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Jacobi Dorsi: Instructio Confessarii. In Tres Partes divisa, Quarum Prima complectitur ea, quae concernunt Confessarium in genere: Altera, quae Confessarium in specie seu Ordinarium: Ultima demum, quae Confessarium Extraordinarium, in Supplementum suae Theologiae Moralis typis vulgata, & in hac editione quarta ad MS. oroginale occurate recognita a P. Anselmo Schnell,... Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1750., Joan Jacobi Mauracher, 1 (címkép) t. +14+362+18 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két lap sarkán hajtásnyommal.