13 000 Ft
33,68 EUR, 37,14 USD
Ugróczy Ferenc (1785-1836): Kalazantius Szent Jósefnek, az Isten' Annya' Szegényeitül neveztetett Kegyes Iskolák' Szerzete' fel-állítójának élete rövid sommába foglalva Ugróczy Ferentz ugyan azon szerzet-béli áldozó - pap által. Pesten, 1821., Trattner János Tamás' betűivel, VIII+63 p. Korabeli kartonált papírkötés, sérült kötéssel és gerinccel, a borítón kis kopásnyomokkal.