Jorge Bergoglio, Abraham Skorka: Az égről és a földről. Ferenc pápa és Skorka rabbi gondolatai a családról, hitről és az Egyház szerepéről a 21. században. Bp., 2014. Holnap Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
Bólya József: Psalterium Ungaricum. Szenci Molnár Albert zsoltárfordításai a genfi zsoltárok dallamaira. Bp., 2003, Magyarországi Református Egyház Zsinata, 494 p. Borsos Miklós rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval
Mormon könyve. Egy másik bizonyság Jézus Krisztusról. Salt Lake City, 1991, Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban.
1933 Pillmann Alfonz: A csobánkai Mária-kutacska kegyhely rövid története, az ott történt csodálatos gyógyulások részleges leírásával. Összegyűjtötte: - - plébános. Szentkuti Kápolna Építőbizottság, 4 sztl. lev.
Lelki kincs. Imádságos- és énekeskönyv a keresztény kath. ifjuság számára. Bp.-Kevelaer, 1929, Jansen Károly, 384 p. Kiadói egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, vászonborítású kartontokban.