18728.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Ideiglenes hidak. Összeáll.: Papp Tibor. MÁV Hidász Tanfolyamok. (Kézirat gyanánt). Bp., 1952, MÁV Jegynyomda, 175 p. + 8 p. (függelék) + 6 t. (ábrák). Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.