18734.
444. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Vasúti hídszabályzat végrehajtási utasítása. I. rész. Meglévő hidak ellenőrző sztatikai számításának készítése. (Kézirat gyanánt). H.n., 1955, Magyar Államvasutak, 35 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.