Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2785020
12642
444
Flea Market
Teáskanál tartódoboz, kopott, 11x19x4cm 2788297
12643
444
Flea Market
Fém fonott kenyértartó, 28x18x6 cm 2785022
12644
444
Flea Market
9db villáskulcs és 1db imbusz, kopott. 2785029
12645
444
4400
Flea Market
Süteményes tálca, fonott, ezüstözött drót, kopott, 15x30 cm 2785024
12646
444
Flea Market
Vegyes fúrófejek alumínium borításű dobozban. 14X21x10 cm 2788290
12647
444
Flea Market
Fém fonott italtartó, benne kék üvegpalackkal, 23x10x18 cm 2788383
12648
444
Flea Market
Régi hentesbárd, jelzett, h: 33 cm 2654475
12649
444
Flea Market
Régi kuglóf forma, 12,5x16,5cm, kopott 2805733
12650
444
Flea Market
Trust USB hangfal, működik, kopott, m: 19 cm 2805741
12651
444
Flea Market
Fegyvertávcső, kopott, h: 27 cm 2610010
12652
444
4400
Flea Market
Acél sétapálca bevonva, kopott h:80cm 2542114
12653
444
Flea Market
Fém kosárka, rózsa díszítéssel, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft