Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2767566
12654
444
Flea Market
Black & Decker elektromos működő fúró. 2759657
12655
444
2200
Flea Market
Amy Winehouse énekesnőről készült dekoratív nyomat paszpartuban 24x32 cm 2737160
12656
444
Flea Market
Táncos lány. Intarzia 29x25 cm 2833580
12657
444
Flea Market
Vegyes bolha tétel, vegyes állapot méret, garancia nincs!! 2833544
12658
444
Flea Market
Varensia parfüm tartalommal. 2833554
12659
444
Flea Market
Festett fa deszka, 29x12 cm 2637860
12660
444
4600
Flea Market
Túrabot 7db jelvénnyel, h:88cm 2857510
12661
444
Flea Market
Kézimunka előlenyomó formák klf alakban 2788322
12662
444
Flea Market
Régi fém birkanyíró olló, jelzett: Stubai Austria, h: 27 cm 2857483
12663
444
Flea Market
Kettő darab festett, faragott fa doboz. Nagyobbik 16x12x11 cm 2833518
12665
444
Flea Market
Vegyes elektromos ketyerék, ismeretlen, felelt állapotban. 2833571
12666
444
Flea Market
Sok vegyes csipke, vegyes méret, állapot, garancia nincs! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft