Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2788498
12667
444
Flea Market
Kenyérszeletelő kés, újszerű állapotban, h: 38 cm + krumplinyomó, inox, fa nyéllel, h: 26 cm 2935234
12668
444
Flea Market
Matrjoska baba, 5 db, m: 18,5 cm és 4 cm közötti méretben 2935237
12669
444
Flea Market
Festett, faragott címeres fadoboz, kopott, kis sérülésekkel, 2935241
12670
444
Flea Market
Iparművész réz kínáló tál és tálka, jelzett (Váraljai T., Tolcsva), 15x27 cm, 16x11 cm 2935280
12671
444
Flea Market
Faragott fa ládika kulcs nélkül. 25x15 cm 2934550
12672
444
Flea Market
Retro orosz gyerek fa síléc / vintage wood ski 2824027
12673
444
Flea Market
Fa doboz, kopásnyomokkal, 20×14×9 cm 2912048
12674
444
Flea Market
Zepter kínáló, jelzéssel, kopással, 20x20 cm 2912059
12675
444
Flea Market
2 darab teve figura, a nagyobbik bőr, m: 12-18 cm 2912068
12676
444
Flea Market
2 darab Avon parfüm, tartalommal 2912073
12677
444
Flea Market
Ónix doboz, fém szerelékkel, szép állapotban, 4 lábon áll, 17x13x6 cm 2912153
12678
444
Flea Market
Virágmintás díszítéssel női kézitáska, benne pipere tartozékokkal, szép állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft