Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934732
12732
444
3400
Flea Market
Gyöngyházberakásos lakk doboz, keleti stílusú, kis kopásnyomokkal, 17×12×8 cm 2934711
12733
444
Flea Market
Műbőr borítású óratartó doboz, 6 hellyel, kis kopásnyomokkal, 33×10×10 cm 2925858
12734
444
Flea Market
Falus Imre szegedi bélyegkereskedő 14 db különféle bélyegzője, vegyes méretben és állapotban 2886968
12735
444
Flea Market
San Marino whiskys üveg bőr borítással 29 cm 2928908
12736
444
Flea Market
II. János Pál pápával kapcsolatos tétel: 5 db könyv, plakát, vatikáni zászló 2932409
12737
444
Flea Market
6 db különféle köszörűkorong 2932402
12738
444
Flea Market
Egy doboznyi vegyes réz szerelék, kilincsek, stb. 2912592
12739
444
Flea Market
Régi bárd, jelzés nélkül, h: 28 cm 2912599
12740
444
Flea Market
Argentor ezüstözött alpakka kefetartó, jelzéssel, kopással, h: 33,5 cm 2912608
12741
444
Flea Market
Öntöttvas Napoleon figura, jelzés nélkül, nem áll meg a lábán, szép állapotban, m: 11 cm 2787325
12742
444
Flea Market
Régi fém KÁLYHALÁB, kopott, h: 20 cm 2788518
12743
444
Flea Market
Régi furdancs, kopott, h: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft