Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2580585
12841
444
Flea Market
Vegyes bizsu tétel, nyaklánc, karlánc, kopásnyomokkal. 2912357
12842
444
Flea Market
Kézi legyező, fa, papír, szép állapotban, h: 25 cm 2933930
12843
444
2200
Flea Market
Spectrum VII. P. precíziós körzőkészlet, eredeti tokjában, egy hiányzó tartozékkal 2935081
12844
444
Flea Market
Elefántfejes réz füstölőtartó, h: 24 cm 2935087
12845
444
4400
Flea Market
Kétágú réz csengő, h: 15 cm 2928807
12846
444
Flea Market
50 DB vegyes könyvjelző, köztük reklámosak, külföldiek, textilek. 2934155
12847
444
Flea Market
Alpakka díszdoboz, jelzett, iparművész, 12×10 cm 2932771
12848
444
Flea Market
2 db Samsung nyomógombos mobiltelefon, nem kipróbált, jó állapotban, mindkettő tokkal 2935004
12849
444
2200
Flea Market
2935010
12850
444
Flea Market
2934989
12851
444
Flea Market
Vegyes bizsu fülbevaló, karkötő, hajpánt tétel 2934979
12852
444
Flea Market
Vegyes bizsu fülbevaló, karkötő és nyaklánc tétel, egyik sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft