Bolhapiac Tételek száma: 585
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2934971
12853
444
Flea Market
Vegyes bizsu karperec tétel, jó állapotban 2934928
12854
444
Flea Market
Márvány hamutál, kis kopásnyomokkal, 11,5×11,5 cm 2788196
12855
444
Flea Market
Vegyes fodrászkellékek: régi szakállnyíró, hajsütővas, solingeni borotva, bajuszkefe, stb., össz. 6 db 2774478
12856
444
Flea Market
AIWA walkman fülhallgatóval, eredeti dobozában 2601936
12857
444
Flea Market
Szécsi István iparművész réz dobozka, jelzett, 14×12 cm 2283797
12858
444
Flea Market
16 db klf pass-tartó, névjegy tartó, címke tartó 2788461
12859
444
Flea Market
2 db öntöttvas órasúly, h: 13-14,5 cm 2788474
12860
444
Flea Market
2 db nagyobb méretű diótörő, kopásokkal, a nyélen repedéssel, h: 17 cm 2833549
12861
444
Flea Market
2767551
12862
444
Flea Market
Non Plus Ultra 1919 olló, kopásokkal, h: 19cm 2785034
12863
444
Flea Market
Fa diótörő, réz szerelékkel, kopott, h: 22 cm 2703862
12864
444
Flea Market
Labdarúgás asztali dísz plakett, dekoratív dobozban. Doboz mérete 23x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft